Compact en genoeg ruimte dit zijn woorden die passen bij deze rugzak uit onze Lucca serie! Het soepele leer combineert met de brede zwarte ritsen maken deze backpack helemaal af.
Het iconische bucket bag model uit onze Chamonix-collectie is terug, dit keer in een fris nieuw jasje binnen onze Lucca-serie als de 335-052! Dit vertrouwde ontwerp combineert de klassieke charme van Chamonix met de verfijnde uitstraling van Lucca.
De tas heeft een handzaam formaat en is voorzien van veel opbergvakken. Een ritsvak over de achterzijde, 1 ritsvak aan de bovenkant. Aan de binnenkant zit een rits en aan de voorkant 1 rits.
De prachtige handtas uit de Lucca collectie. Door de stevige bodem met 4 beschermende dopjes staat deze tas "als een huis" en dat is handig als je hem even ergens neer wilt zetten!
Een echte Berba klassieker is deze prachtige medium klep-tas. Vervaardigd uit kalfsleer en met veel opbergmogelijkheden is dit een tas die niet mag ontbreken in jou collectie.
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.